Siteyi görüntülemek için izin verin (JS)

İŞ ÇÖZÜMLERİ

Sınır Bilişim Çözümleri

Sınır bilişim, uygulamaları ve verileri cihazlara ve kullanıcılarına yakınlaştırmak için tasarlanmıştır. Bulut bilişim, dev veri merkezlerinin ortaya çıkmasını sağlamışken edge bilişim sistemleri, günümüzde çok sayıda mikro veri merkeziyle birlikte dağıtılmış IT yapısını oluşturmaktadır.


Ağ Kabinetleri

Tesis dışı verileriniz artarken ağınızın önemi de gitgide artar. Şirket içi ağınızın her ihtiyacınız olduğunda kullanılabilir olmasını sağlamak için AR-TEK Teknoloji güvencesiyle APC'ye güvenin.


Sunucu Odaları

IT kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarmak isteyen profesyoneller, sunucu odaları ve ağ kabinetleri için APC ürünlerine güveniyor. Her sunucuda batarya yedeği, kabinler, güç dağıtımı, soğutma ve yönetim için çözümler sunuyoruz.


Mikro Veri Merkezleri

Kendi kendine yeten güvenli bilgi işlem ortamları her odada uygulanabilir. Kurulumu kolay olan bu tak-çalıştır çözümleri, hızlı bir şekilde ağlarınızın sınırlarında kullanmaya başlayabilirsiniz. Gecikme süresi, bant genişliği ve uzaktan yönetimin sorun olduğu yerler için idealdir.


Küçük ve Orta Ölçekli Veri Merkezleri

Özelleştirilmiş çözümlerimiz bağımsız olabilir veya her odayı bir veri merkezine dönüştürecek şekilde tamamen entegre edilebilir. Tasarımı ve kurulumu hızlı olan bu önceden yapılandırılmış çözümler her tür uygulama için idealdir.


Endüstriyel Güç Çözümleri

AR-TEK Teknoloji, büyük şirketlerin devamlılık sağlayabilmeleri için gerekli enerji ve verimlilik çözümleri için güvenilir bir kaynaktır. Ulaşım, kamu hizmetleri, hastaneler, petrol ve gaz ve çok daha fazlasında endüstriyel kullanım için optimum hale getirilmiş ve ölçeklendirilmiş güç ve soğutma sistemlerimizi keşfedin.