Siteyi görüntülemek için izin verin (JS)

KURUMSALFirmamız, güç ve enerji sistemlerinde dünyanın en önde gelen markalarından biri olan APC By Schneider Electiric’in Türkiye'deki Yetkili Servisi ve Satış Ortağıdır. AR-TEK Bilgisayar ayrıca, bir çok özel ve resmi kurumun kurumsal çözüm ortağıdır. APC by Schneider Electric teknolojileri, her yerde ve her zaman hayatın kesintisiz olarak devam etmesini sağlar.

Enerji Depolama ve Yönetiminde Dünya Markası

APC by Schneider Electric, enerjiyi güvenli, verimli ve sürdürülebilir şekillerde yönetmek için birbiriyle bağlantılı eş teknolojiler kullanmaktadır. Ekibimiz, yenilikçiliği kullanıcı memnuniyeti ile birleştirerek sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Bunu sürdürmek için güçlü bir bağlılıkla ARGE'ye yatırım yapmaktadır.

Enerji Geleceğimizdir

Çeşitlilik ve yenilenebilir enerji, APC UPS 'in şirket tarihi ve kimliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Çeşitliliğin şirketimiz için doğrulayıcı bir değere dönüştüğü, kapsayıcı bir enerji kültürü yaratmak istiyoruz.

Vizyonumuz

APC UPS, yarınımızı bugünden daha iyi bir hale getirmek için enerji verimliliği adına, dünya üzerindeki sosyal, ekonomik ve çevresel olarak sürekli gelişmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Evde, beyaz eşya ve diğer teknolojik aletlerinizi, iş yerinde ise bilgisayar, sunucu ve değerli verilerinizi taşıyan cihazları korumayı amaçlamaktayız.

GAME ON OYUNA DEVAM

KURUMSAL İŞBİRLİKLERİMİZ

client
client
client
client
client
client
client
client

Tüm Türkiye'de 500+ seçkin firmaların ve 40.000+ ev kullanıcısı yanılıyor olamaz.

Kesintisiz yaşanılabilir bir dünya hedefiyle yola çıkarak sektöre yön veren şirketler arasına sizde katılın.