AR-TEK BİLGİSAYAR

AR-TEK Bilgisayar 2000 yılında kurulmuştur. Firmamız, güç ve enerji sistemlerinde dünyanın en önde gelen markalarından olan APC UPS'in Türkiye'deki satış temsilcisi ve yetkili servisidir. AR-TEK Bilgisayar ayrıca, bir çok özel ve resmi kurumun kurumsal çözüm ortağıdır. APC UPS teknolojileri her yerde ve her zaman hayatın kesintisiz olarak devam etmesini sağlar.

Enerji Depolama ve Yönetiminde Dünya Markası

APC UPS, enerjiyi güvenli ve güvenilir, verimli ve sürdürülebilir şekillerde depolamak ve dizginlemek için birbiriyle bağlantılı eş teknolojiler kullanmaktadır. Ekibimiz, yenilikçiliği ve kendini ayırt etmeyi kullanıcı memnuniyeti ile sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Bunu sürdürmek için güçlü bir bağlılıkla ARGE'ye yatırım yapmaktadır.

Enerji Geleceğimizdir

Çeşitlilik ve yenilenebilir enerji, APC UPS 'in şirket tarihi ve kimliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Çeşitliliğin şirketimiz için doğrulayıcı bir değere dönüştüğü, kapsayıcı bir enerji kültürü yaratmak istiyoruz.

Vizyonumuz

APC UPS, yarınımızı bugünden daha iyi bir hale getirmek için enerji verimliliği adına, dünya üzerindeki sosyal, ekonomik ve çevresel olarak sürekli gelişmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Evde, beyaz eşya ve diğer teknolojik aletlerinizi, iş yerinde ise bilgisayar, sunucu ve değerli verilerinizi taşıyan cihazları korumayı amaçlamaktayız.