Gizlilik Politikası ve Sorumluluk Reddi

gizlilik

Ar-tek Bilgisayar Ltd. olarak web sitemizde desteğini ve satış hizmetini sunduğumuz ürünler hakkında güncel bilgi ve teknik özelliklerini sunuyoruz.

İŞBU SİTEDEKİ BİLGİLER VE HİZMETLER TİCARİ OLARAK SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA HERHANGİ BİR FİKİR HAKKININ İHLAL EDİLMEDİĞİ DAHİL OLMAK ÜZERE HİÇBİR GARANTİ OLMAKSIZIN "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANMIŞTIR. Ar-tek'in ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin tüm yükümlülükleri, hizmetlere ilişkin sözleşmelerde belirlenmiş olup, işbu Site'de bulunan hiçbir şey söz konusu sözleşmeleri değiştiriyor olarak yorumlanamaz. Ar-tek Bilgisayar bu Site'deki yazılımlar ve hizmetlerde veya tarif edilen ürünlerde ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapabilir.Web sitemizdeki ürün bilgileri destek amaçlıdır. En güncel ve doğru bilgiler üreticilerin kendi web sitelerinden edinilmelidir. Ar-tek Bilgisayar ürün ve hizmetlerle ilgili en güncel bilgileri web sitesinde duyurmak üzere gayret gösterecektir ancak ürün bilgilerinden dolayı Ar-tek Bilgisayar sorumlu tutulamaz ve bu Site'deki hizmetleri güncellemek için hiçbir taahhütte bulunmaz. Bu Site'de yayımlanan bilgiler, Türkiye'de bulunmayan ürünlere, programlara veya hizmetlere ilişkin olabilir. Sizin için kullanılabilir olan programlar ve hizmetler hakkında bilgi almak için kullanabilirsiniz. Ar-tek Bilgisayar bu sitede yer alan bilgilerin ve tekniklerin kullanılmasından doğan sorunların hiçbiri ile ilgili ve sorumlu tutulamaz.

Müşterilerimize web sitesi üzerinden verdiğimiz hizmetlerde ad soyad, telefon ve eposta adresi bilgisi alınabilir. Bu bilgiler daha iyi hizmet vermek amacıyla alınır ve kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

 

Artek Servis

Çalışma Saatleri:
09:00 - 19:00
Cumartesi:
10:00 - 13:00
Telefon : 212 217 32 40

  • enka_referans