Akım Korumalı Priz Performans

APC SurgeArrest® Performans serisi, profesyonel bilgisayarlar, üst seviye elektronikler ve diğer hassas ekipmanlar için en üst düzey aşırı gerilim koruması sağlar. En yüksek jul değerini ve en fazla sayıda priz sunan bu uzatma kabloları, premium dalgalanma korumalarının en seçkin serisini sunar. SurgeArrest Performans aynı zamanda USB çıkışları, emniyet titreşimleri, aşırı yük göstergeleri ve kablo yönetimi de sunar. Surge Arrest Performans serisi uzatma kabloları için tipik uygulamalar arasında, en son teknolojiye sahip bilgisayarlar, buzdolapları, çamaşır makineleri, televizyonlar ve ses sistemleri yer alır.

Akım Korumalı Priz (Ev/Ofis)

Bilgisayarlar ve Elektronik Cihazlar için Profesyonel Seviye Koruma

 

APC SurgeArrest Ev/Ofis serisi, büyük elektrik dalgalanmaları durumunda bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar için üst düzey aşırı gerilim koruması sağlar. Bu aşırı gerilim korumalı uzatma kabloları, iletişim hatlarını, USB çıkışlarını ve transformatör bloğu aralıklarını korumak için telefon hattı ayırıcıları gibi özellikler içerir ve böylece ekipmanları çıkışları engellemeden fişe takabilirsiniz. Surge Arrest Ev/Ofis serisi uzatma kabloları için tipik uygulamalar, arasında profesyonel bilgisayarlar, televizyonlar, oyun konsolları ve yazıcılar yer alır.

 

Akım Korumalı Priz Hassas Elektronikler

Bilgisayarlar ve Elektronik Cihazlar için Temel Koruma

 

APC SurgeArrest Essential serisi, bilgisayarlar ve ev elektroniği için giriş seviyesi aşırı akım koruması sağlar. Bu uzatma kabloları, cihazlarınız için gerilim dalgalanmalarına karşı en iyi değeri sunan koruma sağlar. Anahtar özellikler arasında, mobil cihazlarınızı şarj etmek için USB çıkışları ve net durum tanımlamaları için LED göstergeleri yer alır. Surge Arrest Essential serisi uzatma kabloları için tipik uygulamalar arasında, giriş seviyesi PC'ler, yönlendiriciler, modemler, ev ağı, kablo kutuları ve çevrimiçi medya yürütücüler yer alır.