apc ürünleri

İşin asla duramayacağı ve arıza süresinin dolarla ölçüldüğü günümüzün "her zaman çalışan, her zaman erişilebilir" dünyasında American Power Conversion (APC), arızaların, veri kaybının ve donanım hasarının ana nedenleri olan güç sorunları ve sıcaklığa yönelik bazı koruma tedbirleri sunmaktadır. Ağ açısından kritik fiziksel altyapı (NCPI) çözümlerinde global bir lider olan APC, sektöründeki kalite, yenilik ve destek standartlarını belirlemektedir. APC’nin hem ev hem de şirket ortamları için tasarlanmış olan kapsamlı çözümleri, her boyuttaki hassas elektronik donanım, ağ donanımı, iletişim donanımı ve endüstriyel donanımın yönetilebilirliğini, erişilebilirliğini ve performansını artırmaktadır.

Amerika merkezli APC, şirket genel merkezinden tüm dünyadaki satış ofislerini ve üç kıtadaki üretim tesislerini yönetmektedir. Bunun yanı sıra, APC’nin global ekipleri memnun müşteriler yaratma misyonlarını karşılamak için var güçleriyle çalışmaktadır. Şirket, bunu başarmak için çalışmalarını dört ana uygulama alanında yoğunlaştırmaktadır: Ev/Küçük Ofis; İş Ağları; Veri Merkezleri ve Tesisleri ve Erişim Sağlayıcı Ağları.

Kalitesi, yenilikçiliği ve sektöre yön veren hizmet ve desteği ile tanınan APC, belki de sektördeki en uzun ödüller listesine sahiptir. Bununla yetinmeyen APC, bilgi ve iletişim sistemlerinin yönetilebilirliğini, erişilebilirliğini ve performansını gerçek müşteri sorunlarına hızlı bir şekilde yenilikçi çözümler sunmak suretiyle artırarak memnun müşteriler yaratmaya yönelik şirket misyonunu başarmak için özenle ve kararlılıkla çalışmaktadır.

 

Artek Servis

Çalışma Saatleri:
09:00 - 19:00
Cumartesi:
10:00 - 13:00
Telefon : 212 217 32 40

  • enka_referans